Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 5621
O nas | Lakicars

O nas

Lakicars istnieje od 2009r jednak doświadczenie właściciela w branży lakierniczej (handlowe i praktyczne) jest zdecydowanie dłuższe.

Nasza Praca

Celem naszej działalności jest zaspokajanie ciągle rosnących potrzeb klientów. Wychodząc naprzeciw temu dostosowujemy się i poszerzamy naszą ofertę handlową w sprawdzone produkty uznanych producentów.

Wyróżniamy się  precyzyjnym doborem kolorów. Używamy do tego najnowocześniejszych programów komputerowych, spektrofotometrów a przede wszystkim oczu doświadczonych kolorystów.

Doświadczenie

Naszą mocną stroną jest to, że służymy fachowym, rzetelnym doradztwem w zakresie doboru i aplikacji lakierów oraz innych produktów lakierniczych.

Realizując zamówienia naszych klientów dotyczące m.in. akcesoriów lakierniczych, narzędzi blacharskich czy wyposażenia lakierni bazujemy na sprawdzonych produktach oraz najlepszych rozwiązaniach na rynku w przystępnych cenach. Klient u nas nie kupuje samego produktu, bo również konkretne korzyści takie jak usprawnienie i wyższa jakość pracy.

Zapraszamy do współpracy również Państwa